czwartek, 24 września 2015

Vivus - król chwilówek

Vivusa specjalnie nie trzeba przedstawiać. Jest to pierwsza firma w Polsce, która zaczęła pożyczać pieniądze bez procentu. Pożyczając pierwszy raz oddamy tyle samo ile pożyczyliśmy. Firma rozrasta się w ogromnym tempie instalując już nawet fizyczne pożyczkomaty, a pożyczać można już nawet w kiosku Ruchu. 


Pierwszą pożyczkę w Vivus otrzymamy za darmo aż na 1600 zł do 30 dni. To chyba najwyższa kwota na rynku chwilówek oferowana za darmo. Wprawdzie Wonga swoją pierwszą pożyczkę za 10 zł oferuje nawet do 60 dni, ale za to kwota maksymalna pierwszej pożyczki jest tam ponad dwa razy mniejsza niż w Vivusie. Także w tej kwestii niewątpliwie Vivus jest liderem na rynku. Oczywiście pożyczkę można wziąć nawet do 4000zł ale niestety będzie nas to już kosztować. Pożyczając drugi raz biorąc pożyczkę 1200zł musimy oddać 1368zł.


Pożyczkę może dostać każdy kto skończył 20 lat i nie ma więcej niż 78.

PRZYZNAWALNOŚĆ: Bardzo duża

WYMAGANE DOKUMENTY: brak

CZY WARTO: 10/10

Weź pożyczkę w Vivus

1 komentarz:

hornamag pisze...

Zdecydowanie jedna z najlepszych propozycji chwilówek, dostępnych na naszym krajowym rynku. Sam miałem okazję korzystać i nie mogę powiedzieć złego słowa na temat oferty firmy. Aktualnie zwiększono jeszcze bardziej limit pożyczek dla nowych klientów, a koszty pożyczek dla stałych klientów należą do jednych z najniższych.

Lendon

Pierwsza promocyjna pożyczka w Lendon.pl jeszcze jakiś czas temu nie wyróżniała się szczególnie. Obecnie jednak możemy tu za darmo pożyczyć ...